Сьогодні : 2019-11-12 07:57
Home Новини ШКОЛА ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ
ШКОЛА ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ

1 березня для вихователів ДНЗ міста провели 2 засідання школи передового педагогічного досвіду з теми" Формування у дошкільників свідомого ставлення до власного здоров'я через використання здоров'язбережувальних технологій"( керівник вихователь спеціаліст вищої категорії,педагогічне звання "вихователь-методист"  Щипцова О.Ф.). Взяли участь в роботі школи ППД методист КУ Рівненського методичного кабінету Лукащук Л.М. та вихователі 23 закладів дошкільної освіти міста. Цікаві форми роботи презентували колегам  вихователь Щипцова О.Ф. - пальчикові вправи та самомасаж, інструктор з фізкультури Терпелюк Н.В,педагогічне звання "вихователь-методист".- вправи на степ-платформах " Веселий клоун",вправи на психологічне розвантаження - практичний психолог ,спеціаліст вищої категорії, практичний психолог-методист Лещук Н.К.,музикотерапію з використанням  методу ейдетики "оживлення рухів за картками"- музичний керівник спеціаліст першої категорії Бондар Л.Б. і на завершення роботи - презентували відео " Фізкультуно-оздоровча робота закладу".В обміні думками педагоги міста дали високу оцінку роботи ШППД, яка працювала протягом трьох років.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО...