Ваш IP: 34.204.193.85
Сьогодні : 2020-05-31 01:48
Home Новини НОВОРІЧНІ РАНКИ
НОВОРІЧНІ РАНКИ

Новий рік - найбільш загадкове свято,оповите казкою і чудесами. Дорослі і діти чекають на приємні сюрпризи, несподіванки. Новорічний ранок завжди є важливою подією в житті маленької дитини та її батьків.

З 17 по  27  грудня музичні керівники Юзепчук В.М.,Балабушка О.А.,Бондар Л.Б., Марченко О.О. та вихователі провели Новорічні ранки в усіх 14 групах. Змістовні ,цікаві сценарії,добре підібраний та розучений  пісенний та музичний репертуар,танцювально-ритмічні рухи,танці,ігри та вміло введені казкові персонажі,майстерно  зіграні ролі педагогами закладу та завдяки творчому підходу і співпраці з батьками,які придбали дітям яскраві маскарадні костюми,  всі свята проведені на достатньо високому рівні. Діти отримали емоційне та моральне задоволення,занурилися в зимову казку та світ добра. Дякуємо батькам за співпрацю та допомогу в створенні казки для своїх дітей - наших вихованців!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО... ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

© 2020 . Всі права захищено.