Ваш IP: 34.238.190.122
Сьогодні : 2020-05-27 08:24
Home Новини СТРІТЕННЯ
СТРІТЕННЯ

14 лютого в закладі  провели музично-спортивні розваги "Зиму проводжаємо, а весну-зустрічаємо!"інструктор з фізкузкультури Терпелюк Н.В. та музичні керівники Балабушка О.А., Юзепчук В.О., Бондар Л.Б., Марченко О.О., вихователі   старших груп: № 3,8,12,13 та  середніх груп №10,14. Під час дійства діти весело та наполегливо змагались в спритності, витривалості,швидкості, приймаючи участь у іграх "Збери сніжки"," З купини на купину","Перетягни канат" - вихованці старших груп, а середніх груп - " Склади сонечко", "Прокоти кулю". Виразно та емоційно читали старші дошкільнята прислів'я та приказки про зимові явища природи, співали веснянку" Прийди,прийди, весно, красна!", а в кінці - Весна пригостила дітей домашніми булочками-жайворонками, яких напекли мами. Дякуємо батькам за допомогу в організації свята та разом чекаймо на прихід ВЕСНИ!!!

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

© 2020 . Всі права захищено.