Сьогодні : 2019-11-12 07:57
Home Новини СТРІТЕННЯ
СТРІТЕННЯ

14 та 15 лютого в закладі  провели музично-спортивні розваги " Зиму проводжаємо, а весну-зустрічаємо!"інструктор з фізкузкультури Терпелюк Н.В.,музичні керівники Балабушка О.А.,Юзепчук В.О.,Бондар Л.Б.,Марченко О.О.та вихователі   старших груп : № 1,5,7,11. та  середніх груп № 3,8,12,13, молодші : гр.№6 ,10. Під час яких діти весело та наполегливо змагались в спритності, витривалості в іграх "Хокей"," Прокоти кулю"," Передай обруч","Перетягни канат" вихованці старших груп, а середніх груп - " Нагодуй пташку", "Перенеси м'яч," Веселі перегони".Виразно та емоційно читали старші дошкільнята вірші про зимові явища та дитячі ігри, забави, співали веснянку" Прийди,прийди, весно красна!", а в кінці - Весна пригостила дітей домашніми булочками-жайворонками, яких напекли мами. Дякуємо батькам за допомогу в організації свята!

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...