Анімація

Банер

Авторизация
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1
mod_vvisit_counterВчора45
mod_vvisit_counterЦей тиждень162
mod_vvisit_counterМинулий тиждень214
mod_vvisit_counterЦей місяць418
mod_vvisit_counterМинулий місяць648
mod_vvisit_counterВсього18661

Зараз (20 хвилин назад): 1
Ваш IP: 3.81.29.254
,
Сьогодні : 2019-12-13 00:05
Home Новини


ТИЖДЕНЬ "ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА,ДИТИНО!"

З 9 по 13 грудня в закладі проходить тиждень " Знай свої права,дитино!" Змістовний, яскравий ілюстративний матеріал, дидактичні ігри та різні створені моральні ситуації, цікаві заняття проводять вихователі з метою формування елементарних знань у дошкільників про свої права та обов'язки. Повчальну музичну виставу акторів Рівненської обласної філармонії "Знай свої права,дитино!" переглянули вихованці закладу.

ПЕРЕГЛЯНУТИ  ВІДЕО...

 
ЗБОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ

6 грудня -День Збройних сил України." Дякуємо за мирне небо і щасливе дитинство!" - провели розвагу в закладі із вихованцями старших та середніх груп інструктор з фізкультури  Терпелюк Н.В.,музкерівник Бондар Л.Б. та вихователі Бойко М.І.,Лисак С.І.,Подольчук О.В.,Щипцова О.Ф.,Єфіменко О.П. Діти подивились відео про Збройні сили України та  сміливо, спритно і наполегливо змагались в естафетних іграх "  Хто швидше  збере кільця"," Подолай перешкоди","Веселі перегони".Батьки підтримували дітей оплесками та всіх нагородили медалями.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

27 листопада провели педагогічну раду " Еколого-природнича освіта дошкільників".Обговорили питання актуальності проблеми формування еколого- природничої компетентності  у дітей та обмінялись досвідом роботи з впровадження інноваційних технологій з даного питання.

 
ЕОЛОГІЧНЕ ВИХОВАННЯ - КОЛЕКТИВНИЙ ПЕЕРЕГЛЯД

20 та 27 листопада вихователі старших груп № 8 (Лазарчук І.В. ) та №13 (Харковець В.В Журавська Ж.В.) провели цікаві, змістовні  заняття " Корисні копалини Рівненщини" та " Краси природи можна торкнутись тільки серцем" з використанням інноваційних технологій для колективного перегляду  колегами до тематичної педради з екологічного виховання.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО...

 
РІДНА МОВА МОЯ КАЛИНОВА...

8 листопада ( музичні керівники та вихователі старших груп  № 3,8,12,13) провели змістовне свято " Рідна мова моя калинова,.."   до дня української писемності та рідної мови з метою формування патріотичних почуттів у вихованців. Лунали милозвучні мелодії українських пісень,дотепний гумор,прислів'я та приказки, вірші про рідну мову,запальні танці у виконанні старших дошкільників ...

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ....

 
ПРИГОДИ НА ГОРОДІ

5 листопада в старшій групі №13( музичний керівник Балабушка О.А. та вихователі Журавська Ж.В.і Харковець В.В.) провели веселе свято Осені " Пригоди на городі". Завдяки співпраці, добре розучили змістовний сценарій,батьки приготували дітям яскраві костюми. Мелодійні  пісні,запальні танці казкових персонажів Опудала, Будяків,Жуків,Соняшників,веселі ігри та підтримка батьків сприяли  позитивним емоціям та відчуттю  справжнього свята Осені.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ФАРБИ ОСЕНІ

31 жовтня в середній групі № 10 музичний керівник Балабушка О.А. та вихователь Тхорук Г.А. провели музичний ранок "Фарби для Осені". Змістовний сценарій,веселі пісні,жваві танці,цікаві ігри З Кікіморою, Дощем та Осінню створили позитивні емоції та гарний настрій дітям і батькам,які підтримували їх оплесками.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ВЕСЕЛИЙ ЯРМАРОК

30 жовтня ,музичний керівник Марченко О.О та вихователі старшої групи №3 Бойко М.І., Карпець Н.М., провели змістовне,музичне свято " Веселий ярмарок".До свята підготували виставку осінніх поробок. Веселі пісні,запальні танці,дотепний гумор,спільні ігри з батьками сприяли зближенню родини і патріотичному вихованню дітей.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ОСІННІ РАНКИ

Золота осінь гостює у рідному краї....Змістовні,веселі осінні ранки провели  в дошкільних групах закладу музичні керівники та вихователі в жовтні місяці,під час яких звучали мелодійні пісні, виконувались різні танці казкових осінніх персонажів :грибів, горобинок, осінніх листочків..., грались і змагались в спритності перекочування гарбузів,збирання врожаю картоплі...Оформили виставку творчих робіт дітей та дорослих з природного матеріалу.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
День захисників України,Свято Покрови

16 жовтня музичні керівники та вихователі старших груп  провели   музично - спортивну розвагу " Посвята в козачата" до дня захисників України та українського козацтва і свята Покрови .Веселі ігри,жарти,забави сприяли формуванню патріотичних почуттів, розвитку наполегливості ,спритності,витривалості та бажання працювати в команді.Діти та дорослі отримали позитивні емоції та заряд енергії.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ 2019-2020 РІК

З новим 2019-2020 навчальним роком, колеги,діти,батьки! Нехай цей рік буде успішним, добрим,мирним! Здоров'я, щастя,творчих успіхів усім та взаєморозуміння!

 

 

 
ЗДРАСТУЙ, ЛІТО!

27 ТРАВНЯ - до Дня захисту дітей провели музично-спортивну розвагу "Здрастуй, літо!" Музичні керівники через сюрпризні моменти,веселу музику  разом з вихователями,створили дітям позитивну емоційно-насичену атмосферу свята, граючи у веселі ігри та танцюючи сучасні  танці.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ..

 
ВИПУСКНІ СВЯТА

21-24 ТРАВНЯ в старших групах №1,5,7,11 пройшли  випускні  музичні ранки "ПРОЩАВАЙ, САДОК ДИТЯЧИЙ!". Змістовні, цікаві сценарії, вдало введені казкові персонажі, підібрані та добре розучені пісні,танці ,інсценівки,дитячі оркестри, веселі ігри та завдяки співпраці з родинами вихованців, активістами батьківських комітетів створили  психологічно сприятливу емоційну атмосферу та справжнє свято казки для дітей!

Мирного неба та щасливої дороги в країну Знань, наші дорогі випусники!

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ВЕСЕЛІ СТАРТИ

16 ТРАВНЯ відбулися зональні спортивні змагання  міської Спартакіади 2019 "Веселі старти" серед закладів дошкільної освіти мікрорайону Північний. Команда " Лілея" здобула  почесне II місце, отримали кубок та медалі.


ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
СВЯТО МАМИ

13 ТРАВНЯ 2019 року у ЗДО відбулося свято , під час якого діти всіх вікових груп дарували свої посмішки і таланти самим дорогим  людям – своїм мамам.  Діти  читали вірші, співали пісні, грали в ігри, танцювали . Та найбільше сподобалося дітям, як гралися їх мами . Після свята діти разом із дорослими фотографувалися біля фотозони.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

 

16 травня  - Всеукраїнський день вишиванки. Цікаві, змістовні  бесіди, ігри, заняття провели вихователі з дітьми з метою закріплення знань про український національний одяг та формування патріотичних почуттів.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

Картинки по запросу лінії

 
ВЕЛИКДЕНЬ

Великдень - одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят. Воно приурочене воскресінню Христа. В усіх групах  вихователі разом з дітьми та батьками оформили виставки дитячих робіт, прикрасили майданчики.  Легенда...

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ФЕСТИВАЛЬ ЗАНЯТЬ З ОБЖД

З 22 по 26 квітня 2019 року  Тиждень безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку

Вихователі  Лисак С.І. в середній групі № 12 " Допоможи собі сам ", Марценюк О.Р. в старшій групі №1 " Вогонь - друг або ворог"провели фестиваль занять з основ безпеки життєдіяльності дітей в ЗДО з метою систематизації знань дітей про необхідність дотримання правил  пожежної безпеки, правил для пішоходів,безпеки в природному довкіллі  ,дбайливого ставлення до власного здоров'я.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
НЕСТАНДАРТНЕ СПОРТИВНЕ ОБЛАДНАННЯ

Забезпечення успішного фізичного розвитку дитини, зміцнення її здоров’я завжди було, є і буде одним з пріоритетних завдань педагогічної роботи з дошкільнятами. У всіх державних програ­мах цьому напрямку виховання дітей приділяється особлива увага. Успішність реалізації цього завдання значною мірою залежить від вдалої організації роботи і цікавого заохочен­ня дітей, що досягається, зокрема, використанням нестандартного фізкультурного обладнання.

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ... ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
РУХ ЗАРАДИ ЗОРОВ'Я

5-7 квітня велика, дружна, спортивна дошкільна родина нашого закладу зібралася на території закладу  та в спортивній залі для проведення ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди всесвітнього дня здоров'я. З метою формувати сталу потребу у всіх категорій населення займатись фізичною культурою та спортом. Учасниками були діти та дорослі.

Усі учасники отримали позитивний заряд енергії на цілий день та чудовий настрій.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО... СВІТЛИНИ...

 
ШКОЛА ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ

19 березня провели засідання школи педагогічної майстерності з питання " Формування ціннісного ставлення до власного здоров'я через використання здоров'язбережувальних технологій у дітей дошкільного віку". Вихователь Щипцова О.Ф. та інструктор з фізкультури Терпелюк Н.В. ділились досвідом роботи  з колегами ЗДО міста з питання використання здоров'язбережувальних технологій для зміцнення здоров'я дітей та профілактики захворювань.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ВЕСНЯНІ РАНКИ

З 15.03.2018р. по 28.03.2018р. у ЗДО пройшли святкові ранки «Весна і мама», під час яких діти  демонстрували свої музичні та літературні таланти, згадували творчість Великого Кобзаря, водили хороводи-веснянки, готували подарунки своїми руками для любих матусь і бабусь. Батьки та гості  приймали активну участь у святах Свята пройшли у теплій родинній атмосфері.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД ЗАНЯТЬ

19,21.22 лютого в ЗДО провели  колективний перегляд занять до педагогічної ради з ігрової діяльності : в середній групі №12,"Вихователь й малюки - грають залюбки"-( Конструювання літака)(вихователь Сердюкова В.М.), старшій групі № 7  " Будинок казковий - багато поверховий",творча гра " Будуємо місто Сонячне"(вихователь ХарковецьВ.В), старшій групі № 11 "Книга вчить,як у світі жити", творча гра " Бібліотека"(вихователь Борух В.М.) з метою підвищення фахового рівня  колег з питання створення умов для розгортання ігрової діяльності.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 


 
СТРІТЕННЯ

14 та 15 лютого в закладі  провели музично-спортивні розваги " Зиму проводжаємо, а весну-зустрічаємо!"інструктор з фізкузкультури Терпелюк Н.В.,музичні керівники Балабушка О.А.,Юзепчук В.О.,Бондар Л.Б.,Марченко О.О.та вихователі   старших груп : № 1,5,7,11. та  середніх груп № 3,8,12,13, молодші : гр.№6 ,10. Під час яких діти весело та наполегливо змагались в спритності, витривалості в іграх "Хокей"," Прокоти кулю"," Передай обруч","Перетягни канат" вихованці старших груп, а середніх груп - " Нагодуй пташку", "Перенеси м'яч," Веселі перегони".Виразно та емоційно читали старші дошкільнята вірші про зимові явища та дитячі ігри, забави, співали веснянку" Прийди,прийди, весно красна!", а в кінці - Весна пригостила дітей домашніми булочками-жайворонками, яких напекли мами. Дякуємо батькам за допомогу в організації свята!

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ФЕСТИВАЛЬ " РІЗДВ'ЯНІ ДЗВІНОЧКИ"'

17 січня, проведений в закладі дошкільної освіти,   завершив цикл новорічно-різдв'яних свят. Музичні керівники Балабушка О.А.,Бондар Л.Б,,Марченко О.О.,Юзепчук В.О.та вихователі старших груп  організували цікаве імпровізоване музично-театральне дійство. Діти разом з дорослими передали мелодію та настрій колядок,щедрівок та віншувань українського народу, що сприяло формуванню патріотичних почуттів та інтересу до народних звичаїв і обрядів.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ВИСТАВА

16 січня 2019 року музичні керівники  Балабушка О.А., Бондар Л,Б., Марченко О.О. та Юзепчук В.О. показали лялькову виставу "Пригоди сніговика". З метою ознайомлення дітей з небезпечними ситуаціями які можуть виникнути взимку,  закріплення правил поведінки під час прогулянки холодної пори року та виховання почуття власної безпеки у дітей.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ТВОРЧІ РОБОТИ

З 20 - 25 грудня проведений конкурс творчих новорічних робіт. Активну  участь  в якому взяли діти , батьки та педагогічний колектив. Дякуємо батькам за  активність!

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
НОВОРІЧНІ РАНКИ

Новий рік - найбільш загадкове свято,оповите казкою і чудесами. Дорослі і діти чекають на приємні сюрпризи, несподіванки. Новорічний ранок завжди є важливою подією в житті маленької дитини та її батьків.

З 20 по  29  грудня музичні керівники Юзепчук В.М.,Балабушка О.А.,Бондар Л.Б., Марченко О.О. та вихователі провели Новорічні ранки в усіх 14 групах. Змістовні ,цікаві сценарії,добре підібраний та розучений  пісенний та музичний репертуар,танцювально-ритмічні рухи,танці,ігри та вміло введені казкові персонажі, завдяки творчому підходу та співпраці з батьками,які придбали дітям яскраві маскарадні костюми ,всі свята проведені на достатньо високому рівні. Діти отримали емоційне та моральне задоволення,занурилися в зимову казку та світ добра. Дякуємо батькам за співпрацю та допомогу в створенні казки для наших вихованців!

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО... ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...


 
СВЯТО СВЯТОГО МИКОЛАЯ

19 грудня в день святого Миколая вихователі провели тематичні заняття з метою формування та закріплення уявлень дітей про моральні цінності, добро та зло. Вихованці закладу переглянули виставу Рівненського обласного театру ляльок "Йде,йде святий Миколай!", під час якої оцінювали вчинки ,грали в ігри.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

5-6 грудня до Дня Збройних сил України інструктор з фізкультури Терпелюк Н.В. та вихователі старших груп №1,№5, №7  і №11 провели спортивну розвагу-змагання. Команди  наполегливо змагались в естафетних іграх  "Фітбол"," Подолай перешкоди","Дружба""," Змагання капітанів". Показали однакові результати та розділили перше місце,отримали золоті медалі. Присутні батьки підтримували дітей оплесками.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
КОЛЕКТИВНИЙ ПЕРЕГЛЯД ЗАНЯТЬ

В нашому закладі належна увага приділяється підвищенню фахової майстерності педагогічних працівників. До тематичних педрад  плануємо   колективний перегляд занять. В листопаді вихователі - в  молодшій №6 ( Затерка Н.В.),середніх №3 (Бойко М.І.),№8 (Єфіменко О.П.),старшій №5 (Волковська С.Б.) провели змістовні інтегровані заняття з розвитку мовлення з використанням інноваційних технологій Н.Гавриш. Взаємовідвідування занять у колег сприяло збагаченню та розвитку творчого потенціалу, формуванню у вихователів, мотивації до самоосвіти, а в результаті – на створення оптимальних форм організації освітнього процесу з метою виховання і творчого розвитку пізнавальної активності дошкільників.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ШКОЛА ПЕДМАЙСТЕРНОСТІ

14 листопада 2018р провели засідання школи педагогічної майстерності з питання " Формування ціннісного ставлення до власного здоров'я через використання здоров'язбережувальних технологій у дітей доошкільного віку". Вихователь Щипцова О.Ф. та інструктор з фізкультури Терпелюк Н.В. ділились досвідом роботи  з колегами ЗДО міста з питання використання здоров'язбережувальних технологій для зміцнення здоров'я дітей та профілактики захворювань

 

 

ФІТБОЛ ГІМНАСТИКА... ВІДЕО ЗАНЯТТЯ... ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО...

 
ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

9 листопада відзначали День української писемності та мови. Музичні керівники Бондар Л.Б.,Балабушка О.А.,Марченко О.О, та вихователі старших груп №2,4,9,14 провели тематичні заняття " Мово рідна,слово рідне,хто вас забуває,той у грудях не серденько,а лиш камінь має" Змістовна пізнавальна розповідь дорослих ,мелодійні пісні про рідну мову, виразні вірші,малі фольклорні форми, запальні таночки та українські народні ігри формували у дітей  патріотичні почуття гордості за те,що любимо свою рідну мову та свою Батьківщину - Україну, яку потрібно захищати

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО...

 
СВЯТКОВІ ОСІННІ РАНКИ

В період з 24 жовтня по 2 листопада в закладі були проведені святкові ранки "Щедра осінь завітала до рідного краю".

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО...

 
ЩЕДРА ОСІНЬ

23 жовтня педагоги оформили виставку творчих робіт" Щедра осінь у рідному краї" Змістовні, яскраві творчі роботи від вихователів,дітей та батьків груп з природного та покидькового матеріалу.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО...

 
БЕРЕЖИ СЕБЕ САМ!

17 жовтня вихованці закладу переглянули  змістовну, цікаву,повчальну  виставу театру " Диво" - " Безпечні приигоди Фіксиків", під час якої закріпили правила безпечної поведінки вдома,на вулиці та правил пожежної безпеки.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО...

 
УКРАЇНСЬКЕ КОЗАЦТВО

14 жовтня в Україні відзначали свято Покрови, День захисника України та День Українського козацтва. Впередень цих важливих для нашої країни дат у дошкільному закладі було проведено ряд цікавих заходів. А саме: бесіди, рухливі ігри,перегляд фотоілюстрацій та  спортивна розвага "Козацькі забави", під час яких педагоги познайомили дітей із історією виникнення цих свят та подіями пов'язаними з ними.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО...

 
ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

30 вересня - Всеукраїнський день дошкілля,в останню неділю вересня, професійне свято всіх працівників дошкільних навчальних закладів.

26 вересня в закладі було проведено День зоров'я "Ми щасливі дошкільнята" на якому діти закріпили знання про професії, грали естафетні ігри, розповідали вірші про садок та танцювали флешмоб

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО...

 
ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

19 вересня вихованці ЗДО  переглянули виставу  Рівненського обласного театру ляльок " Крокуй собі безпечно!"Завдяки акторській майстерності , дошкільнята розширили свої уявлення про  правила дорожнього руху, доржні знаки та закріпили правила безпечної поведінки !

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО...

 
ДЕНЬ ЗНАНЬ

День знань — символ чистоти, доброти. Це початок навчального року! Це чудовий привід зібратися з думками і зануритися в бездонний океан знань.

Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Нехай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для дітей, так і для педагів

 
ДЕНЬ БАТЬКА

Картинки по запросу картинки тата і дитини

17 червня 2018 року  в парку культури і відпочинку ім. Т. Шевченка м. Рівне відбудуться святкування з нагоди Дня батька.


В рамках свята будуть проведені наступні заходи:

11.30 – 13.00 Дитячі змагання на велосипедах «Великі перегони» серед дітей дошкільного віку.

13.00 – 17.00 Виставка творчих робіт «Мій тато» вихованців дошкільних навчальних закладів м. Рівного.

14.00 – 15.00 Конкурс малюнку на асфальті «Подарунок татусеві».

13.30 – 16.00 Святковий концерт, присвячений Дню батька.

15.00 – Нагородження переможців конкурсу творчих робіт «Мій тато».

16.00 – 17.00 Дитячі змагання «Веселі повзуни» серед малюків віком від 7 до 12 місяців.

Організатор заходу – управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Співорганізатори – управління освіти, кафедра хореографії Рівненського державного гуманітарного університету.

 
СПОРТИНА РОЗВАГА

12.06.2018 р. весело та по-спортивному пройшов День здоров'я "А ось і літо!" у дитячому закладі. Цікаві змагання принесли гарний настрій, позитивні емоції усім присутнім . Перемогу у змаганнях отримала спортивна команда "Малюк" групи №11, "Калинонька" групи №3 але переможених не було, адже нагороди отримали всі учасники свята.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО...

 

 
ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ

З 23 по 27 квітня відповідно наказу Управління освіти про проведення "Тижня безпеки дитини"спланували роботу згідно вимог програми, за тематичним принципом .Вихователі,музичні керівники, інструктор з фізкультури провели заходи за темами "Природа друг, природа-ворог","Я вдома сам"," Я хочу бути здоровим", " Твої дії в разі небезпеки" та спортивна розвага " День безпеки"з метою формування знань у дітей про необхідність дотримання правил для власної безпеки.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО...

 

Картинки по запросу лінії

 
РОДИННІ СВЯТА

23 та 27 березня в старших групах № 14 та 9 музичні керівники Бондар Л.Б. , Марченко О.О. та вихователі Щипцова О.Ф.,Лозинська Г.Т.,Стецюк Т.М.,Крайчинська Н.Д. провели родинні свята : обрядове свято з участю батьків "Плетися коса - родися краса ",  " Я і моя сім'я". З  метою формування національної свідомості дітей засобами українського фольклору,єдності виховного процесу сім'ї, дитини і дошкільного навчального закладу, поєднання народознавчого аспекту з сучасними технологіями , залученні батьків до обрядів закосичення дівчат та підперезування хлопців . Без сім'ї та родини немає України. Як мало людині для щастя потрібно : відчути, що багато є спільних думок. І дякуєм долі, завжди принагідно. що наші серця плетуть сімейний вінок. Деревце роду - щоб квітла Україна із сонцем,  вітерцем, кожнісінька родина плекає деревце -той вишеньку,той - яблуньку ,той дуб ,а той - горіх ... для того , щоб прикрасити свій батьківський поріг!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО...

 
ШКОЛА ПЕРЕДОВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ДОСВІДУ

1 березня для вихователів ДНЗ міста провели 2 засідання школи передового педагогічного досвіду з теми" Формування у дошкільників свідомого ставлення до власного здоров'я через використання здоров'язбережувальних технологій"( керівник вихователь спеціаліст вищої категорії,педагогічне звання "вихователь-методист"  Щипцова О.Ф.). Взяли участь в роботі школи ППД методист КУ Рівненського методичного кабінету Лукащук Л.М. та вихователі 23 закладів дошкільної освіти міста. Цікаві форми роботи презентували колегам  вихователь Щипцова О.Ф. - пальчикові вправи та самомасаж, інструктор з фізкультури Терпелюк Н.В,педагогічне звання "вихователь-методист".- вправи на степ-платформах " Веселий клоун",вправи на психологічне розвантаження - практичний психолог ,спеціаліст вищої категорії, практичний психолог-методист Лещук Н.К.,музикотерапію з використанням  методу ейдетики "оживлення рухів за картками"- музичний керівник спеціаліст першої категорії Бондар Л.Б. і на завершення роботи - презентували відео " Фізкультуно-оздоровча робота закладу".В обміні думками педагоги міста дали високу оцінку роботи ШППД, яка працювала протягом трьох років.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО...

 
МАСЛЯНА

Неможливо уявити собі завершення зими без традиційного масляного тижня, за який кожен справжній українець встигає з’їсти таку кількість смачних млинців, що вистачить на весь рік. Масляна – це одне з найдавніших і улюблених слов’янських свят. Вона символізувала прихід весни та пробудження природи. В цей день вшановували Сонце, яке несло тепло і пробуджувало природу, тому й готували жертовний хліб, схожий на це небесне світило – млинець.

В закладі 16.02.2018 було проведеа справжня забава з іграми, хороводами

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО...

 
Зимові ігри

Січень місяць порадував дітлахів снігом. Сніг – це веселі ігри, забави, катання на санчатах та лижах. Діти разом з дорослими наполегливо будували фортецю для ігор.

Заклад дошкільної освіти прийняв участь у міському конкурсі «Зимова фортеця» в рамках Всеукраїнських спортивних заходів «Спортивна зима» в ЗДО м. Рівного.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО...

 


© 2019 . Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Календар

модули joomla
шаблоны joomla