Анімація

Банер

Авторизация
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні3
mod_vvisit_counterВчора45
mod_vvisit_counterЦей тиждень289
mod_vvisit_counterМинулий тиждень286
mod_vvisit_counterЦей місяць1391
mod_vvisit_counterМинулий місяць1499
mod_vvisit_counterВсього25712

Зараз (20 хвилин назад): 1
Ваш IP: 34.204.193.85
,
Сьогодні : 2020-05-31 00:49
Home Сторінка для батьків


Шановні батьки!

Якщо у Вас виникають питання психологічного характеру звертайтеся за консултацією до практичного психолога

Лещук Наталії Костянтинівни

Понеділок,  вівторок і середа з 14 год до 17 год

м. т. 0976513625 

 

Картинки по запросу картинки мон

ЯКА ДОВІДКА ПОТРІБНА ДЛЯ ЗАРАХУВАННЯ ДИТИНИ В ДИТСАДОК...

 


 

 

Читати детальніше...


 


 

 

Формування базових якостей особистості в умовах дошкільного навчального закладу.

 

Особистість людини є складним утворенням, процес розвитку, становлення і формування якого залежить від багатьох чинників: біологічних, природного і соціального середовища, виховання і навчання, власної активності ди­тини.

До показників компетентності дитини старшого дошкільного віку у  було визначено сформованість таких базових якостей: сприйнятливість, самостійність, працелюбність, людяність, відповідальність, справедливість, самовладання, гідність, креативність. Ініціативність не виділена окремим пунктом, але є складовою інших базових якостей: самостійності, людяності, гідності, креативності.

Детальніше...


Формування комунікативної компетенції у дітей.

Детальніше...


Завдання мовленнєвого розвитку дитини

Шановні батьки,у розвитку мовлення дітей провідна роль належить дорослим: вихователеві в дитячому садку, батькам і близьким - у сім'ї. Від культури мовлення дорослих,від того як вони розмовляють з дитиною,скільки уваги приділяють мовленнєвому спілкуванню з нею залежать успіхи дошкільника щодо опанування мовлення.

Детальніше...
 

 


 

Шановні батьки!

Кір-гостре інфекційне захворювання,яке небезпечне для дітей та дорослих.


Існує помилкова думка, нібито кір - хвороба легка і оберігати від неї дітей не обов'язково. Однак нерідко це захворювання протікає дуже важко і має тяжкі ускладнення. Щоб захистити дітей від таких наслідків кору, необхідно вчасно прийняти запобіжні та лікувальні заходи. Багато хто помилково вважає, що кожна дитина повинна перехворіти на кір. Це неправильно і давно спростовано наукою і самим життям.

Способи зараження Хворий на кір при кашлі, чханні, розмові виділяє в повітря мікроби. Якщо цим повітрям дихає дитина, яка ще не хворіла на кір, навіть дуже короткий час, вона інфікується. Хворий на кір заразний для навколишнього оточення протягом 10 днів з дня появи у нього перших ознак захворювання - нежиттю, кашлю і нездужання.

Через здорових людей і речі хворого кір не передається. І якщо дитину, яка тільки занедужала, негайно укласти в ліжко і припинити на 10 днів доступ в квартиру іншим дітям, розповсюдження хвороби не відбувається. Хворіють на кір зазвичай один раз в житті. Повторні випадки бувають дуже рідко.

Найкращий запобіжний захід - це щеплення! Захистість своїх дітей від кору! Зробіть щеплення від кору всім, кому дали направлення!

 


 

 

Похожее изображениеЗ 02.01.2020 року змінена плата за харчування дітей в закладах дошкільної освіти у розмірі 60 % від вартості харчування на день. В групах загального типу для дітей раннього віку (від 1 до 3 років) - 14.40 грн. та для дітей передшкільного віку (від 3 до 6 років) -18.00

Переглянути детальніше...

 


 

Для вступу дитини в дошкільний заклад

батькам необхідно підготувати і подати документи:

. Медичний зошит з результатами огляду спеціалістами – медиками, календарем проведених

щеплень,  заключенням педіатра ,що дозволено відвідувати дошкільний навчальний заклад;

12.Копію свідоцтва про народження дитини ;

3. Для дітей пільгової категорії додатково подаються документи:

- для дітей – інвалідів – копію свідоцтва про інвалідність;

- для д сім’ї;

- для малозабезпечених сімей подаються довідки про всі види прибутків за попередній квартал;

- для дітей -з багатодітних сімей, що мають трьох і більше дітей до 18 років – копії свідоцтв про народження всіх дітей та довідку про склаиріт та таких, що перебувають під опікою подається відповідна довідка.

Перераховані документи подаються у відділ батьківської плати, кабінет № 13 бухгалтерії управління освіти (вул. Соборна, 30) для встановлення розміру батьківської плати за харчування.

- для малозабезпечених сімей подаються довідки про всі види прибутків за попередній квартал;

- для дітей -сиріт та таких, що перебувають під опікобатьківської ю подається відповідна довідка.


Перераховані подаються у відділ плати, кабінет № 13 бухгалтерії управління освіти (вулСоборна, 30) документидля встановлення розміру батьківської плати за харчування.

4.Копія паспорта одного з батьків ( сторінки 1,2,11).


Для того, щоб оформити пільгу на безкоштовне харчування дітей в ДНЗ, необхідно подати у відділ батьківської плати управління освіти кабінет №13 такі документи:

*Для дітей, батьки яких учасники АТО:

– копію Посвідчення учасника АТО або Довідку про участь в АТО, в якій вказуються

терміни перебування в АТО та номер наказу (в разі відсутності в довідці номера наказу та термінів перебування додатково надається витяг наказу по в/ч);

– копію свідоцтва про народження дитини.

*Для дітям-сиріт і дітей, позбавленим батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім’ях:

– копію розпорядження міського голови про призначення опікунів;

– копію свідоцтва про народження дитини.

*Для дітей з особливими потребами (інвалідів):

– копію посвідчення дитини –інваліда або копію медичного висновку МСЕК;

– копію свідоцтва про народження дитини.

*Для дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», які виховуються у комунальних дошкільних навчальних закладах:

– довідку із управління соціального захисту про отримання сімє’ю допомоги;

– копію свідоцтва про народження дитини.

*Для дітей , у сім’ях яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється Законом «Про Державний бюджет України» для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах

– довідку про доходи усіх членів сім”ї за попередній квартал;

– копію свідоцтва про народження дитини.

Для того, щоб оформити пільгу на оплату харчування дітей в ЗДО в розмірі 50% від його вартості, необхідно подати у відділ батьківської плати управління освіти кабінет № такі документи:

* Для дітей, що виховуються в сім’ях, у складі яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми враховувати падчерок та пасинків, які проживають у цій сім’ї, якщо вони не були враховані в сім’ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв’язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування:

– копія посвідчення багатодітної сім’ї;

– копію свідоцтва про народження всіх дітей (якщо дитина, яка виховується в багатодітній сім’ї досягла 18 років, але навчається у вищому або професійно-технічному закладі на денній формі, додатково подається довідка, що підтверджує її навчання


 

 

До того, як віддавати свою дитину в дитсадок, навчіть її:

- самостійно їсти і користуватися серветкою,

- з незначною допомогою мити руки ї витирати їх,

- проситися в туалет,

- користуватися носовичком,

- самостійно знімати і одягати колготи, шкарпетки, шапку, черевики,

- акуратно складати свій одяг,

- бережно ставитися до речей,

- складати іграшки.

Також навчіть дитину розрізняти і правильно показувати іграшки, меблі, одяг, посуд, частини власного тіла. Вчіть дитину розмовляти неквапливо і зрозуміло.

Ці вміння допоможуть дитині легше і швидше адаптуватися до дитячого садка.

Що потрібно мати дитині?

Носові хусточки.

Купуйте їх з запасом, бо губитимуться вони часто. Або запасіться паперовими серветками.

Тапочки.

Тапочки повинні бути із закритою п'яткою  та щільно облягати ступню. Не допускається взуття "на виріст", яке велике на дитину, взуття без задника.

Піжама.

Піжама має бути з натуральних тканин, вільного крою. Для сну мають бути окремі легкі шкарпетки. І не забувайте щотижня забирати піжаму додому на прання.

Змінний одяг.

У дитини в шафці завжди повинен бути змінний одяг. Обов'язково мають бути колготи, кофтина, комплект спідньої білизни (для найменших - кілька комплектів).

Одяг на щодень.

Для садочка найбільше підходить одяг зі знімним "верхом", щоб можна було роздягнути дитину, коли їй буде жарко. Легка сорочка і більш тепла кофтина ідеальні для хлопчика. Для дівчаток так само гольфик і кофтина, а от замість спідниці, яка буде крутитися і з якої буде вилазити блузка, краще одягти сарафан - це найзручніший для дівчаток одяг. Для літа дівчаткам, знову ж таки, найкраще одягти сарафанчик, а хлопчикам - шортики й маєчку. Панамка, кепка або хустинка влітку обов'язкові.

Святкове вбрання.

Тепер про одяг для свят. Обовязково в гардеробі дитини має бути білий гольфик і білі колготки (як для дівчинки, так і для хлопчика) і, звісно, чорний костюм для хлопчика і нарядна сукня для дівчинки. Цей одяг буде в нагоді і на свято, і на відкрите заняття, і для фотографування. Не поспішайте шити одяг для костюмованих свят - запитайте вихователя, яку роль гратиме дитина, порадьтеся, яким має бути її костюм.

Старайтеся, не обурюючись, виконувати всі вимоги вихователя.

Якщо треба щось принести для костюма на ранок чи інше свято, зробіть це. Дитина не повинна почуватися гіршою за інших, заздрити їм або соромитися своїх батьків.

_____________________________________________

 
Більше статей...
«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2
© 2020 . Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Календар

модули joomla
шаблоны joomla