Ваш IP: 3.233.239.102

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Шановні батьки!

Потрібно такі документи:

• заява про прийом дитини до ЗДО,
  • копія свідоцтва про народження;
  • копія реєстрації з місця проживання,
  • довідка, що засвідчує пільги;
  • довідка про стан здоров'я дитини з дозволом лікаря відвідувати заклад дошкільної освіти, довільної форми;
  • копія картки про щеплення  форми  063;
  • 3 листки  паперу А-4

Що необхідно зробити батькам дітей, які закінчили  дошкільний заклад

Діти старших груп  відвідують дошкільний заклад по 31 травня.

При вибутті дитини з дитячого садочка батьки повинні розрахуватись за перебування дитини в закладі згідно квитанції, виданої  бухгалтерією управління освіти і науки.

Для отримання медичної картки у старшої медсестри дошкільного закладу, необхідно пред'явити довідку про про оплату по квитанції, яку видає бухгалтер управління освіти і науки.

.

Пам'ятка

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКіВ

Зареєструвати дитину можуть батьки самостійно на сайті управління освіти www.rosvita.rv.ua або за допомогою реєстратора в навчальному інформаційно -інноваційному центрі (приміщення ЗОШ № 1 за адресою вул. Литовська, 11).

Заклад дошкільної освіти надає свої послуги п’ять днів на тиждень: понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця з режимом перебуванням дитини з 7.00 до 19.00  із забезпеченням триразового харчування відповідно до норм харчування дітей в дошкільному закладі.

Навчально-виховний процес здійснюється відповідно до вимог Базового компонента дошкільної осв

іти та чинних  програм - «Я у Світі"» і  «Українське дошкілля»

_________________________________________________

© 2020 . Всі права захищено.