Ваш IP: 34.204.193.85

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Шановні батьки!

13 березня 2020 року

Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», Постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р. та рішення засідання Ізюмської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 року, протокол № 5, наказу управління освіти Ізюмської міської ради Харківської області від 12.03.2020р. № 94 «Про призупинення освітнього процесу в закладах освіти Ізюмської міської ОТГ» та наказу закладу дошкільної освіти від 13.03.2020 № 42-а/г «Про призупинення освітнього процесу в ІДНЗ № 4», з метою запобігання поширенню на території Ізюмської міської ОТГ коронавірусу COVID-19, в ЗДО №57 призупинено освітній процес з 13 березня до 11 травня 2020 р., заборонено відвідування закладу вихованцями та проведення всіх масових заходів.

Що необхідно зробити батькам дітей, які закінчили  дошкільний заклад

Діти старших груп  відвідують дошкільний заклад по 31 травня.

При вибутті дитини з дитячого садочка батьки повинні розрахуватись за перебування дитини в закладі згідно квитанції, виданої  бухгалтерією управління освіти і науки.

Для отримання медичної картки у старшої медсестри дошкільного закладу, необхідно пред'явити довідку про про оплату по квитанції, яку видає бухгалтер управління освіти і науки.

.

Пам'ятка

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКіВ

Зареєструвати дитину можуть батьки самостійно на сайті управління освіти www.rosvita.rv.ua або за допомогою реєстратора в навчальному інформаційно -інноваційному центрі (приміщення ЗОШ № 1 за адресою вул. Литовська, 11).

Заклад дошкільної освіти надає свої послуги п’ять днів на тиждень: понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця з режимом перебуванням дитини з 7.00 до 19.00  із забезпеченням триразового харчування відповідно до норм харчування дітей в дошкільному закладі.

Навчально-виховний процес здійснюється відповідно до вимог Базового компонента дошкільної осв

іти та чинних  програм - «Я у Світі"» і  «Українське дошкілля»

_________________________________________________

© 2020 . Всі права захищено.