Банер

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні5
mod_vvisit_counterВчора35
mod_vvisit_counterЦей тиждень177
mod_vvisit_counterМинулий тиждень311
mod_vvisit_counterЦей місяць692
mod_vvisit_counterМинулий місяць819
mod_vvisit_counterВсього50164

Зараз (20 хвилин назад): 2
Ваш IP: 3.230.144.31
,
Сьогодні : 2021-09-17 00:50
Home Гурткова робота

 

 

ЮЗЕПЧУК

ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСІЇВНА


керівник гуртка хореографії

педагогічного стажу роботи

 

 

ПЕДАГОГІЧНЕ КРЕДО:

 

 

Дитяча хореографія це сукупність танців, хороводів, тренувань і музики, адаптованих до сприйняття дітьми дошкільного віку. Вона відповідає особливостям розвитку дітей віком від 3 до 6 років, їх провідній ігровій та комунікативній діяльності і має на меті формування у дошкільника хореографічної компетенції.

Рух і музика , одночасно впливають на дитину , сприяють розвитку координації, музикальності та артистичності. Під час занять хореографією виробляються творча активність, працьовитість, уважність, розширюється уява, зростає культура поведінки, виховується художній смак дитини.

Головне завдання педагогадопомогти дітям пізнати світ музики й танцю та створити умови для реалізації творчого потенціалу вихованців.

Заняття танцями зміцнюють організм, виправляють деякі фізичні вади, скажімо, сутулість, ходу з піднятими плечима, звичку ставити ноги носками всередину тощо.

Концертні виступи перед глядачами є одним із головних виховних засобів : переживання успіху приносить дитині морально-естетичне задоволення, виховуються почуття відповідальності, дружби, товариськості.

Мета гуртка: сприяти естетичному вихованню і фізичному розвитку дитини, розвиваючи танцювальні схильності дітей та їх творчий потенціал у процесі навчання мистецтва хореографії.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ГУРТОК З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

 

Мартиненко

Віра Олександрівна


керівник гуртка з англійської мови

педагогічний стаж роботи 10 років

 

 

 

 

ЖИТТЄВЕ КРЕДО:

Радій разом із дітьми! Живи разом із дітьми!

Вчися разом із дітьми!

 

Для чого дошкільнятам іноземна мова у дошкільному закладі?

Вивчення англійської мови сприяє соціалізації дитини,формує її особистісну культуру через ознайомлення з мовою та культурою іншого народу, розвиває індивідуальні мовленнєві здібності, виховує толерантне ставлення до носіїв інших культур. Знання іноземної мови стає потребою часу, необхідним компонентом освіченості сучасної людини. Звісно, не всі діти читатимуть в оригіналі Шекспіра,Гейне, чи навчатимуться за кордоном, проте майже всі вони слухатимуть іноземну музику,дивитимуться фільми, користуватимуться інтернетом, спілкуватимуться з іноземцями. Тож знання мови обов’язково стане у пригоді.

Мета навчання англійської мови – сприяння повноцінному та своєчасному розвиткові дитини, збагаченню її інтелектуальної,вольової, емоційної, моральної та соціальної сфер у процесі оволодіння основами іншомовного спілкування.

Раннє навчання англійської мови – це не вузькоспрямована підготовка до іншомовного спілкування, не муштра методами імітації дітей, які через свій віковий розвиток ще не підготовлені  до довільного запам’ятовування незрозумілих слів, фраз, кліше.  Навчання дошкільників англійської мови – це передусім система певним чином організованої педагогом цільової ігрової діяльності, що сприяє розвитку та вихованню дитини, реалізації нею у процесі такої діяльності нагромадженого досвіду і сформованих якостей для засвоєння мінімізованого обсягу англомовних знань і вмінь. Тобто мета дошкільного навчання передбачає реалізацію освітніх (виховних, розвивальних, навчальних) і практичних цілей.


ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 


Моніторинг рівнів розвитку дітей з англійської мови 2020-2021 н.р.


 


 

 


© 2021 . Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Календар

модули joomla
шаблоны joomla